خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

  گروه هنر: مسابقه «شمیم وحی» ویژه دلدادگان فرهنگ ایثار و شهادت در رشتخوار برگزار می‌شود.
  رییس بنیاد شهیدو امور ایثارگران  رشتخوار در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خراسان رضوی، گفت: در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و یادواره شهدای تیپ ۱۷۷ ارتش شهدای شهرستان‌های تربت حیدریه، رشتخوار، زاوه و خواف، مسابقه «شمیم وحی» ویژه علاقه‌مندان به فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان رشتخوار برگزار می‌شود.
  وی ادامه داد: این مسابقه کتبی به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشتخوار ویژه دلدادگان به فرهنگ ایثار و شهادت و با هدف زنده‌ نگه داشتن یاد و خاطره شهدای تیپ ۱۷۷ ارتش صورت می‌گیرد.
  سلطانی  عنوان کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقات می‌توانند با تهیه سوالات آن از محل ادارات بنیا شهید و امور ایثارگران و یا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشتخوار، پس از پاسخ‌دهی به سوالات این مسابقه‌ پاسخ‌های خود را حداکثر تا ۳۱ شهریورماه جاری به یکی از ادارات یاد شده تحویل دهند.
  یادآور می‌شود، یادواره ۳۶۶ شهید تیپ ۱۷۷ پیاده ارتش شهرستان‌های تربت حیدریه، رشتخوار، زاوه و خواف همزمان با هفته دفاع مقدس سال جاری برگزار خواهد شد.

  این مطلب تا کنون 4 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فرهنگ ,رشتخوار ,مسابقه ,شهدای ,ارتش ,رشتخوار، ,فرهنگ ایثار ,رشتخوار، زاوه ,تربت حیدریه، ,حیدریه، رشتخوار، ,امور ایثارگران ,تربت حیدریه، رشتخوار، ,رشتخوار برگزار می‌شود ,

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده