جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

  نماینده مجلس: تقوای جهادی و سیاسی از ویژگی های رزمندگان و شهدا بود

  مشهد -ایرنا - نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: داشتن تقوای جهادی، سیاسی، مکتبی و اقتصادی از خصوصیات شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس بود.

  به گزارش ایرنا جواد کریمی قدوسی چهارشنبه همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس در مسجد علی ابن ابی طالب رُشتخوار افزود: تمام تلاش رزمندگان اسلام برای رضای خدا بود.
  وی اظهار کرد: دشمن شناسی و دشمن ستیزی صفتی است که اگر هر مسلمانی آن را نداشته باشد خوار و ذلیل می شود و امروز باید توان شناسایی دشمن را در خود بیشتر از پیش کنیم زیرا ملت با ایمان جمهوری اسلامی ایران هم از درون و از برون دشمنان زیادی دارد.
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در موضوع دفاع مقدس در جمهوری اسلامی ایران آثار بسیار غنی و برنامه های گسترده ای انجام شده است.
  وی ادامه داد: اگر صد سال دیگر از تاریخ حماسه دفاع مقدس بگذرد و چندین نسل دیگر بیایند، باز هم دفاع مقدس ماندگار خواهد بود و تحقیق و پژوهش در امر دفاع مقدس توسط نسل های آینده، شاید منجربه دستیابی به نکات تازه تری شود، که ما هنوز با آن نرسیده ایم.
  وی گفت: همانطور که حادثه عاشورا برای ما یک حادثه انقلابی است و بیش از هزار سال سابقه دارد، دفاع مقدس هم برای نسل های آینده ماندگار خواهد بود و در واقع فرهنگ دفاع مقدس همان فرهنگ عاشورایی است.
  کریمی قدوسی، دفاع مقدس را برگ زرینی از برگ های درخشان حادثه عاشورا در این زمان و مکان دانست و افزود: اولین فضیلت شهدا و رزمندگان در طول 8 سال دفاع مقدس پایبندی به اعتقادات اسلامی، مجاهدت و از خود گذشتگی برای تحقق آرمان های حکومت اسلامی بود و شهداء و رزمندگان ما تحت تائثیر دین و برای اسلام پای به میدان جبهه گذاشتند.
  وی با تاکید بر ضرورت پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: یکی از آرمان های انقلاب اسلامی این است که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و آرمان استکبار ستیزی و داشتن وحدت اسلامی از ویژگی های پایبندی به آرمان های انقلاب اسلامی است.
  شهرستان رشتخوار با گستردگی چهار و 360 کیلومتر مربع وسعت و مرکزیت شهری به همین نام با دو بخش مرکزی و جنگل از شمال و شمال شرقی و غربی به تربت حیدریه و از جنوب غربی و جنوب به گناباد و از شرق و جنوب شرقی به خواف محدود می شود.
  7493/6012 خبرنگار: حسین خاکشور** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 1 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : دفاع ,مقدس ,اسلامی ,آرمان ,رزمندگان ,پایبندی ,دفاع مقدس ,انقلاب اسلامی ,حادثه عاشورا ,ماندگار خواهد ,جمهوری اسلامی ,جمهوری اسلامی ایران ,مجلس ش ,

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر